Rodina Shadow

21. august 2010 at 21:17 | Kate |  The sims 2
Tohle je dvoučlená rodinka. Máma Alicia s dcerou Sarah. Přestěhovali se na vesnici a chtějí začít nový život. Bydlí v domě se zahradou. Zahrada je jejich velkým koníčkem, ale protože mají mizernýho zahradníka, není v moc dobrým stavu.  Jezdí spolu nakupovat, do restaurací, jsou jako kamarádky. Rozumí si a snaží se zapadnout na vesnici, i když to není lehké.
  

Alicii je 33 let. Je blondýna a nezdolná optimistka, je milá, veselá a přátelská, připravená kdykoli poradit své dceři. S otcem Sarah se rozvedli, Alicia toho nelituje a ráda by si našla nového přítele. Miluje péči o zahradu a ráda vaří, jen není moc technický typ. Posledně dostala ránu elektrickým proudem, když se pokoušela opravit rádio.

aboutgirl.blog
Sarah je 16 let. Je to černovláska. Nejoblíbenější barva je černá. Sára je emo, takže to nemá v životě lehké. Je to pesimiska, pořád je smutná, ustrašená a má nízké sebevědomí. Je úplně jiná než máma, a možná proto má matku tak ráda, vždycky ji povzbudí. Sarah nikdy neměla štěstí na kamarády...změní se to?

Život na vesnici Sarah opravdu mění. Našla si dokonce přítele Rolanda (ps:jméno neřešte )
se kterým si rozumí a doufá že bude konečně šťastná. Nejdřív byli jen kamarádi, potom si spolu vyrazili na tah. Dlouho se mezi nimi nic nedělo, vídali se ve škole ale moc si nevolali. Až jednou se Roland ozval a Sára ho pozvala na schůzku. Dopadlo to jako schůzka snů. Nejdřív se dívali na horory, potom povečeřeli  ovocný salát a šli se dívat na hvězdy. Tam se poprvé políbili. Šli k Sáře do pokoje a byla z toho divoká líbačka. Od té doby spolu chodí  a mámě se Roland taky zamlouvá. Jenže Sára taky propadá ve škole, kterou nenávidi, nebaví ji dělat úkoly a do školy chodí zásadně pozdě. 
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Hraješ The sims 2 ?

Jasně 37.1% (39)
Ne !! 19% (20)
Ne ale chtěl(a) bych 18.1% (19)
Už ne 25.7% (27)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement