September 2010

My styl

9. september 2010 at 17:04 | Kate |  About me
Každej by měl mít svůj styl. Jasně že sleduju modu, v různých časácích. Ale kupuju si jenom to co se mi líbí. Mám rda náramky, mám jich spooustu ale základ jsou asi jednobarevný a tenký kroužky- zlatý,stříbrný a bronzový. Ráda různě kombinuju barvy. To mi myslím jde, vím který barvy se k sobě hodí. Jsem ráda barevná, líbí se mi žlutá. Zase to ale s těma barvama nechci přehnat. Nikdy bych si nevzala třeba červený legíny, černou sukni, žlutý triko a zelenou mikinu. To bych pak vypadala jak uprchlá z blázinca. Legíny jsou sice hezký ale moc je nenosím, kdyžuž, tak černý. Nerada nosím cokoli šedýho-vypadám potom jako nudná šedá myška. V černé jsem zase moc bledá. Některý věci co jsou zrovna in mi přijdou dost šílený, třeba zvířecí vzory :D Neříkám že se můj styl musí všem líbit, to určitě nee, znám holky s mnohem lepším vkusem :)) No to jsem se jenom tak vykecala, co nosím já...ale líbí se mi třeba různý styli mých kámošek. Jenomže každýmu sluší něco jinýho a nerada někoho kopíruju. Takže ani když má kámoška nějaký krásný, in, nový triko, co by mi taky seklo, nepoběžím si ho koupit. Jsem kámoška, né kopírka :))

blog

8. september 2010 at 20:58 | Kate |  Information
Na blogu moc často nejsem...prostě občas mám náladu tak sem zajdu a něco napíšu...nevím kolik lidí sem chodí. Sice mám počítadlo ale stejně :) komentů moc nemam, tak pokud sem přijdete tak byste mohli aspon neco napsat :) klidne ze je blog trapnej apod. já to přežiju a aspoň budu vědět že jste tu byli. klik Měla jsem sice napsat nějakej sims komix..ale mno moc se mi nechce. Budu se snažit psát víc :)

Čokoláda

2. september 2010 at 14:10 | Kate |  Food
tgf
Miluju čokoládu. Dodá mi energii a dobrou náladu. Moje nejoblíbenější je bílá. Znám jen 1 člověka kterej nemá rád čokoládu ale znám spoustu lidiček co by bez čokošky nemohli žít. Nejradši mám milku, orion je taky dobrá a jestli áte rádi hořkou určitě vám budou chutnat takový ty exotický čokolády jako Brazilská, Belgická atp. No a vím že někdo miluje prainky. Ty ráda nemám rakže nevím jaký jsou dobrý. Nejhnusnější čokolády bývají Polský a takvý ty obyčejný levný. Bonboniéry...tak ty nemusím...málokdy je tam opravdu dobrá čokoláda.¨Na blbou náladu funguje čokoška úžasně. Třeba horká...může být jakákoli ale nejlíp stejně chutná se šlehačkou a kámoškama. Tak papejte :-))