Rodina Morgan

11. december 2010 at 10:01 | Kate |  The sims 2
Napadlo mě že bych s touhle rodinou mohla udělat i komix. A nebo příběh. Do příběhu bych vždycky vložilapár fotek. A komix je prostě komix, totky a text. Hlasujte prosím v anketě co byste radši. Zatím sem dám úvod jakoby ke komixu ale může být i k příběhu. Pište jak se vám to líbí :)
Berte to tak, že je to můj 1 komix/ příběh, takže má dost chyb.

1
Tohle je Alyson. Alyson miluje zvířata a ráda maluje. Má ráda svou kočku Night. Ke své dceři si ale žádný velký vztah nevytvořila. Je hodně přemýšlivá, jakoby snílek. Má spíš menší okruh přátel. Alyson je uzavřená, nikdo nemůže říct že ji doopravdy zná. Miluje  svého manžela Craiga, bere ho za svou životní lásku.
2
Craig je pracovitý a má rád svou rodinu. Ve své manželce se nikdy moc nevyzná. Craig je občasný sportovec.Pracuje jako oceánolog a práce ho baví. Nancy má moc rád ale těší se až vyroste, přecijenom, batolata jen břečí, spí, jí a smrdí.

Info ke komixu: Komix je hlavně o Nancy, o tom jak se vyrovná s událostmi které postihnou její rodinu. Ze začátku bude v komixu jedna tragická událost od které se vše odvyjí. Pozděj bude Nancy samozřejmě starší, tak bude vyprávět komix ona ale teď je ještě batole.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Samotářka Samotářka | Web | 10. april 2011 at 12:35 | React

Hezké, ale když fotíš, zvedni zdi. Dělá to pak nehezké rysy. Líbí se mi, že nemáš hru narvanou downlandy.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement