Vánoce

14. december 2010 at 17:32 | Kate |  Life
Určitě se taky těšíte na vánoce. My jsme teď o víkendu pekli cukroví. Máme upečený americký sušenky, ořechový bochánky, válečky a kuličky. Perníčky jsme pekli už v listopadu. Ale ne nebudu vám tu vyjmenovávát cukroví, protože to stejně nikoho nezajímá (:D). Co vy už pečete?

Protože jsem z vesnice, tak máme venku sníh, tahle zasněžená krajinka je hezká, i když sněhu není moc, takže doufám že jěště napadne. Protože to pomalu taje :( ale snad to jěště aspon týden vydrží.

Tak potom tu máme vánoční výzdobu. No na to já moc nejsem, ale máme na oknech takový ty nalepovací vločky a sněhuláky :D. Říkám si že na vánoční úklid je času dost. Taky mám adventní věnec, svíčku s vůní vanilky, vánoční dečky (na nábytek, poličky a tak..to asi nevysvětlím, prostě takový ty maý ubrusy) budeme mít vánoční ubrus.

"Ježíškovi" jsem psala už v listopadu. Abyste to pochopili, nepíšu proto že bych si myslela že existuje (:D) ale protože to beru jako takovou svou vánoční tradici, už když jsem byla malá tak jsem kreslila co bych si přála. Nejaký zvláštní přání nemám, jako asi každá holkasi přeju oblečení, líčidla, nějakou hru na pc. a možná plyšáka do sbírky (taky tradice) psala jsem toho víc ale nebudu to všechno vypisovat. A vlastně ani na téma týdne psát nebudu. Ale na nějaké téma bych napsat článek mohla.

Tak se mějte krásně, nějak přežijte šolu a kdo jste nemocní brzo se uzdravte. Vím že tohle je takovej ten článek o všem a o ničem, ale co taky odemě jiného čekat, že? ;D napište koment pls
PS: Ou, teď sem si všimla že jsem při psaní článku snědla půl krabice tofifee :D
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Adelle Adelle | 14. december 2010 at 17:39 | React

mnam mnam cukrovi :)

2 Ajush Ajush | Web | 14. december 2010 at 19:11 | React

jaj posvätné listy ježíškovi :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement