Posmrtný život

7. january 2011 at 15:39 | Kate |  Life

Nejdřív jsem nechtěla psát protože na posmrtný život moc nevěřím, ale rozmyslela jsem si to. Tohle je jen můj názor vůbec to tak nemusí být, pochybuju že se mnou budou všichni souhlasit :)


Já bych chtěla aby posmrtný život existoval.Bylo by super žít znova jako někdo jiínej, pokaždé být nový člověk, s jinými vlastnostmi.
   Takhle si to představuje docela dost lidí ale jak by to mělo v praxi fungovat? Že by vaše duše vlítla do břicha těhotné matky a tak by jste se stali nový člověk?! :D To mi připadá jako hodně velká blbost.Kdyby to tak bylo tak by se neměl moc měnit počet obyvatel.
   Mohli by jsme se taky převtělit do zvířat..no ale ani tady nevím jak by jsme se dostali do zvířete aby jsme se mohli narodit. Četla a slyšela jsem už o hodně teoriích o posmrtném životě ale moc tomu nevěřím, protože my nikdo pořádně nedokáže vysvětlit jak by se naše duše dostala do nového dítěte.
     Potom jsou tu teorie o tom že jdeš do nebe nebo pekla. Na to nevěřím, pochybuji že něco takového existuje.Je možné že by jsme mohli žát nový život v jiném světe. No, tomu prostě nevěřím, nevím proč by to tak mělo být.Jsou jěště další nápady na nový, posmrtný život. Ale upřímně, já se bojím že žádný posmrtný život NENÍ myslím že je to jednoduché umřeš tak jsi MRTVÁ někde v zemi.Možná to je ten důvod proč si lidé vymýšlí miliony teorií na posmrtný život. Protože se  bojí že jednou umřou a nebudou moct nic dělat budou PROSTĚ MRTVÝ.Něco jiného jsou duchové, tahle teorie mi dává asi největší smysl. Tohle podle mě je možné, zvlášť když hodně lidí duchy vidělo a podobně. Ale nevím.

Co si o tom myslíte vy? Máte stejný názor? Nebo třeba úplně jiný?
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Jsi...

Optimista 29.8% (45)
Pesimista 29.1% (44)
Jak kdy 19.2% (29)
Tak na půl 21.9% (33)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement