Téma týdne

30. january 2011 at 11:43 | Kate |  Blog world
Téma týdne býva většinou zajímavé přeto nechápu proč na něj píše tolik blogerů. Vždyť přece každý chce být originální a psát svoje články. Když ale dojde na téma týdne píšeme jako ovce skoro všichni. Někdo častěj, někdo občas někdo výjmečně ale existuje vůbec někdo kdo nikdy na téma týdne nepsal?

Možná si to neuvědomujeme ale na stejné téma píše třeba tisíc blogerů, tak čím chcete zaujmout? Pokud jste opravdu dobří tak se vám to možná povede. Jinak si váš článek nejspíš moc lidí nepřečte, právě proto že takových článků už četli třeba 10 a nebaví je to. Nebo si přečtou a budou srovnávat, pokud nejste moc dobří asi z toho radost mít nebudete. Fajn někomu třeba kritika nevadí.xo

Téma týdne má určitě taky své výhody, můžete si tak zviditelnit blog. Nebo vás téma prostě zaujme, máte k němu co napsat tak píšete.

Někdo píše na téma týdne protože nemá dost vlastních nápadů, nebo se mu nechce žádné vlastní téma vymýšlet. Jenže čtenáři určitě víc ocení originální článek, než takový který je podobný ostatním.

A úplně "nejlepší" jsou ti kteří píši na téma týdne jenom proto aby psali. Třeba téma týdne je sebevražda,


jsou blogeři kteří k tomuhle tématu vůbec nemají co napsat¨, píšou třeba jen krátký nesmyslný článek jen proto aby něco napsali. No, nad těmi se vždycky jen pousměji.

Tak bych to řekla asi tahkle: Pokud vás téma zaujme pište, pokud ne, kašlete na to a popřemýšlejte jestli by jste radši nenapsali něco originálnějšího na jiné téma.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Ajuš Ajuš | Web | 30. january 2011 at 18:14 | React

možno ťa to prekvapí ale ja som anozaj V ŽIVOTE TT nepísala. A súhlasím  stebou úplne. tie články väčšinou nie sú originálne...

2 Button~ka write.. Button~ka write.. | Web | 31. january 2011 at 19:42 | React

Ách Téma týdne... Hondě blogerů na Téma týdne píše, přiznám se, i já měla občas stochutí něco napsat když se mi třeba to téma týdne líbilo. Nakonec jsem si to však rozmyslela. Pravda je hezké mít třeba díky tomu velkou návštěvnost, ale také se objevuje pod článkem na téma týdne mnoho reklam....A upřímně málo kdy vidím ORIGINÁLNÍ článek v Téma týdne. Většinou jsou tam věci, co už jsem někde četla nebo je zkrátka okopírovaná wikipedie.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement