September 2011

Does it matter?

5. september 2011 at 20:12 | Kate |  About me
Chtěla jsem napsat článek, hledala jsem nějakou inspiraci. Zjistila jsem že pro mě je největší inspirace město, lidi, škola, někdy mě něco napadne když se dívám z okna. Ale nevěřím že inspirace je všude- naopak někdy se musí složitě hledat. Když sedím u počítače většinou mě nic moc nenapadne, ticho taky (pro mě) inspirace není.

Tumblr_liewr1bydh1qaobbko1_400_largezdroj obrázku: http://weheartit.com

Jsem už v kvartě (9. třída) za pár dní mi bude a patnáct. Pořád nemůžu uvěřit tomu že mám občanku. Někdy se mi těch 9 let zdá jako strašně dlouhá doba, jindy bych třeba řekla že to uběhlo rychle. Na jednu stranu vím že jsem se za tu dobu změnila, na druhou stranu si připadám pořád stejná. I když mám na věci jiné názory, znám víc lidí, mám víc zkušeností atd. tak jsem to pořád já. Každé září se mi zdá doba do příštích letních prázdnin hrozně dlouhá, nakonec to ale vždycky uteče rychleji než bych čekala.


Každý by si měl stanovit svůj cíl cesty a já svůj cíl neustále měním.

Dodatek 8.9
Nevím, proč mi těch 15 přijde tak význámných. Rozhodně nečekám že se zítra probudím jako nový člověk. Kdybych žila v Americe, nejspíš by mitěch 15 přišlo úplně stejných jako třeba 14. Jenže já žiju tady a je to pro mě prostě něčím vyjímečné. Promiňte, jestli o tom moc mluvím.