February 2012

Mobile

29. february 2012 at 21:00 | Kate |  Things
Měli jsme za dú napsat úvahu o mobilech. Říkala jsem si, že ji hodím i sem. Trochu jsme to upravila, ale stejně nevím, jestli se vám styl jakým je to napsaný bude líbit. Myslím, že by se tu odteď mohly objevovat články častěji. Doufám, že sem ještě někdo chodí. Určitě napište komentář (ať mám co číst:)

V dnešní době máme mobil snad všichni. Můžeme psát smsky, telefonovat, hrát hry, nastavit si budík, připojit se k internetu, poslouchat písničky, fotit atd. Díky mobilu se můžeme domluvit kde se sejdeme, můžeme někomu zavolat, když se ztratíme. Mobil nám může zachránit život, když se nám stane nějaká nehoda. Myslím si, že ve dnešní době víc než přes mobil, komunikujeme po internatu, hlavně na facebooku. Komunikace po internetu je zdarma, zatímco za sms a hovory se platí. Nemyslím si, že bychom se bez mobilu neobešli, kdyby jsme si ho někdy zapomněli doma. Být bez mobilu úplně bych nechtěla. Někdy nám může mobil chybět i kvůli drobnosti, třeba proto, že se chceme podívat kolik je hodin.

73f40a4eb0_83118278_o2_large
obrázky jsou z weheartit.com
Někdo si možná kupuje co nejmodernější mobil telefon, aby se cítil "in". To je podle mě blbost, lidé si přeci nevybírají přátele podle typu a funkcí jejich mobilu. Pokud ano, tak nestojí za to aby jsme se s nimi přátelili.

Sooner or later, everybody dies

26. february 2012 at 19:33 | Kate |  Life

Jo, baví mě psát úvody. Ani nevíte jak dlouho jsem hledala nějaký obrázek. Nevím proč, ale s vymýšlením nadpisů a hledáním obrázků k článku si vždycky dávám práci. Nakonec jsem vybrala jen nápis.

Určitě jste už slyšely, že život je boj. Spousta věcí co se vám stane se zdá nespravedlivých. Nikdo nemá bezproblémový život a nic nedostanete zdarma, nestává se, že by vám štěstí spadlo k nohám bez toho aby jste pro to něco udělali. Za všechno se platí a nic netrvá věčně. Opravdu to tak je? V životě přece existuje spousta pozitivních věcí a občas se vám přihodí něco úžasného, co jste nečekali. Vidět život úplně objektivně není možné. Když máte dobrou náladu, je pohled na život trochu jiný, než když jste smutní.

Go to England

5. february 2012 at 13:51 | Kate |  My way
Dneska bude jen sručný úvod. Venku mrzne a my máme jarní prázdniny. Mohlo by ještě sněžit.

Asi každý chce cestovat, podívat se do známých měst, jezdí na dovolenou k moři a třeba taky na hory. Až budu starší, ráda bych se podívala do NY a LA. Chtěla bych navštívit i jiná města, třeba Paříž a Řím. Když jsem byla malá, chtěla jsem jet hlavně k moři, asi ve 3. třídě jsme si s kámoškou plánovaly, že "Až budem starší, pojedeme do Kalifornie." Studovat v zahraničí bych nechtěla, nejsem tak dobrá v jazycích a myslím si, že bych to nezvládla. Navíc by to asi bylo dost drahý. Dřív jsem přemýšlela o tom, že bych mohla třeba po VŠ v zahraničí chvíli pracovat, třeba hlídat děti. Nakonec jsem si to rozmyslela.

395590_218393524909169_139614596120396_470472_1795191835_n_largee to sice až za dlouho, ale už se těším až pojedu do Anglie. zdroj fotek
Když jsem šla na gympl, tak jsem věděla, že se někdy pojede do Anglie. Tehdy se mi moc jet nechtělo. Anglii jsem si přestavovala jako zemi, kde je pořád hnusný počasí, Anglický venkov mě (podle fotek) moc nezaujal a chodit po památkách se mi nechtělo. Časem jsem na Anglii změnila názor. Holkám co v Anglii byli, se tam líbilo. Tak jsem chtěla jet taky. Do Anglie jedeme koncem dubna se školou, ze třídy jede jen pár lidí, myslela jsem si, že nás pojede víc. Cesta busem je prý hroyně dlouhá. Budeme ubytovaní v rodinách v Eastbourne. Dopoledne budeme chodit do školy. Na Londýn se těším asi nejvíc, jedeme tam na celodenní výlet. Jsem ráda, že se podívám do Anglie, uvidím červené autobusz, telefonní budky, památky, Londýnské oko a všechno co jsem zatím znala jen z fotek a filmů.

Britain-cute-england-flag-union-jack-favim.com-56698_large

Do jakých zemí, měst se chcete podívat vy? Byli jste už v Anglii?