July 2012

Wasting time

17. july 2012 at 19:58 | Kate |  Blog world
Počasí už není tak super, jako na začátku prázdnin. I když, někdo má třeba déšť rád. Tenhle rok jsem celkově moc článků nepřidávala, jsou prázdniny, takže nějakou velkou aktivitu nečekejte. Ale nekončím, jsem ráda, že mám nějaký čtenáře :) Jak trávíte prázdniny?

Taky se vám někdy stává, že jdete na počítač "jenom na chvilku" "jenom se na něco podívat" a strávíte tam spoustu času? Třeba se podíváte na FB co je nového, někomu odpíšete na zprávu. Potom už vlastně nevíte co tam dělat, taky si jen tak prohlížíte zeď nebo různý stránky. Najednou si všimnete kolik uplynulo času, kdy jste vlastně nic nedělali. Mohli jste třeba někomu napsat, jít ven nebo si pustit film, ale místo toho jste ten čas trávili nic neděláním. Potom vám ten čas chybí a máte pocit, že jste ho mohli využít nějak líp.
Wasting Time in Social Media
Třeba se jdete podívat na své oblíbené blogy, jestli někdo nenapsal nový článek. Během toho projíždění blogů kliknete na jeden i víckrát, i když vlastně víte, že tam žádný nový článek není. Úplně stačilo se podívat jednou. Když třeba hledáte nové blogy ke čtení a může se stát, že čtete i to co vás vlastně nezajímá nebo obsah toho článku hned zapomenete.

Keep calm and carry on

4. july 2012 at 21:29 | Kate |  My way
Nevím, jestli je to poslední článek, který sem píšu. Byli doby, kdy jsem si neuměla představit, že bych přestala blogovat. Nevím, jestli se ještě vůbec někdo chodí. Netrávím prázdniny u počítače, chodím ven, protože je fakt hezky. Miluju slunce a léto.

Bqwzaves_large