August 2012

Blog's 2.birthday

18. august 2012 at 20:55 | Kate |  Blog world
Dnes jsou to dva roky od chvíle co jsem si založila blog. Nemám skoro žádné čtenáře a můžu si za to sama, protože nepíšu moc článků. Stejně bych blog nezrušila. Protože když mám o čem psát, tam mě to baví. Baví mě hledat ke článkům obrázky nebo přidávat své fotky. Mám radost z každého komentáře. Zajímá mě co si myslíte, o tom, co píšu. Dlouho jsem přemýšlela nad tím, jestli sem dát svou školní úvahu na téma "peníze a jen peníze". Tady je její úvod, jen tak na ukázku:

Přemýšlet nad tím, jestli je dobře nebo špatně, že jsou peníze v dnešní době tak důležité, by bylo stejně zbytečné, jako uvažování nad tím, jestli je dobře nebo špatně, že nežijeme věčně. Smrt je jistota, o kterou nestojíme. Peníze jistota nejsou, ale všichni si přejí je mít, protože bez nich bychom nemohli žít. Ti, co to doposud neudělali, by se s tím měli smířit.

Nakonec jsem se rozhodla, že celou úvahu sem dávat nebudu. S tím co jsem napsala v úvodu souhlasím doteď. Ale se zbytkem textu si nejsem jistá. Nevím mám pořád stejný názor. Myslím si, že úplně všechno se za peníze koupit nedá, ale čím víc máte peněz tím víc věcí si můžete koupit. Celou úvahu sem dávat nebudu. Stejně budu ráda, když napíšete co si o tom úvodu myslíte.

Zakhyntos

17. august 2012 at 11:20 | Kate |  My way
Říkala jsem si, že bych mohla napsat něco o dovolené, na které jsem byla a přidat pár fotek. Moc jich není, protože se ukládají dlouho. Nemyslím si, že by to někoho napadlo, ale nekopírujte je, prosím. V Řecku jsem byla s rodinou podruhé. Loni na Rhodosu. Letěla jsem poprvé letadlem, takže jsem měla trochu strach. Všechno bylo v pohodě, takže letos jsem se na let těšila.


Na Zakhyntosu to bylo super. Teplo, slunce, moře. Krásné pláže, písečné i oblázkové. V moři byli menší útesy, k těm jsme plavali. Ve vodě jsme viděli rybky, na kamenech byli ježci, tak jsem radši měla boty do vody. Taky jsme se chodili koupat do aquaparku, jednou tam bylo večerní barbecue. Bydleli jsme v hotelu v Tsilivi, ve městě jsou hlavně hotely a obchůdky se suvenýry. Párkrát jsme tam šli nakupovat.


Jeli jsme na dva výlety lodí. První byla celodenní plavba kolem ostrova se zastávkama na koupání, třeba na pláži kde byl vrak lodi. Druhá byla plavba na jachtě, ve vodě jsme pozorovali želvy. Želvu vždycky obklopilo několik lodí, všichni čekali až se popluje k hladině nadechnout. Loď se nakláněla, jak všichni běželi na jednu stranu aby si želvu vyfotili. Dopluli jsme na želví ostrov (na fotce), moře tam bylo docela studený, ale koupali jsme se. Cestou jsme viděli krásné skály na pobřeží.
Poslední fotka je focená na večerní procházce po pobřeží. Škoda, že slunce nezapadalo do moře.


Když se podívám z okna na dnešní počasí, hned bych se tam vrátila. A co vy? Byli jste někde u moře?