January 2013

Let's drown in informations

18. january 2013 at 19:39 | Kate |  Information
Normálně informatiční články nepíšu, je tu jen pár věcí, co vám chci sdělit. Konečně se mi podařilo upravit obrázek v předchozím článku. Bylo to dost o nervy, protože jsem si milionkrát nastavovala odsazení obrázku a když jsem klikla na uložit tak odsazení zmizelo. Možná tyhle problémy s blogem taky znáte. Můžete si všimnout nového designu, obrázek, který jsem použila na pozadí je z www.flickr.com. Záhlaví je jednoduché, ale mně se celkem líbí. Po dlouhé době není pozadí stránky bílé, ale růžové. Snad se vám to nečte špatně. Rozhodla jsem se, že aktualizuji seznam svých oblíbených stránek. Nezavádím žádné SB, nic takového. Ale našla jsem několik zajímavých blogů, které ráda čtu.

The Sims 3

12. january 2013 at 19:12 | Kate |  The sims 2
Jsem zpět. Připadá mi to jako věčnost, kdy jsem naposled psala. První letošní článek. Nečekaně do Sims rubriky.

Rozhodla jsem se, že si koupím The sims 3. Napadlo mě to úplně náhodou, když jsem objevila blog o The Sims 3. Líbili se mi fotky ze hry a trailery. Začala jsem přemýšlet nad, tím, že si sims 3 konečně pořídím.

Vždycky jsem byla spíše proti The Sims 3. Nelíbilo se mi, jak vypadají simíci. Doteď mám pocit, že simíci v The sims 2 jsou hezčí. Říkala jsem si, že by bylo skvělý mít v The sims 2 takové možnosti jako v The Sims 3. Věděla jsem, že je 3 lepší než 2. Ale pořád jsem zůstávala u The Sims 2. The Sims 2 mám už dlouho (aspoň 5 let) dřív jsem mívala období, kdy jsem hrála skoro každý den. Říkala jsem, že je to nejlepší hra na světě. Potom začala Sims hrát moje nejlepší kamarádka. Občas jsme hrály společně. Povídali jsme si o tom co je ve hře nového, jaké jsme vytvořily rodiny, co jsme si stáhly... Na The Sims 2 mám spoustu vzpomínek. Před X lety jsou hrála taky The sims 1, k těm jsem se dostala díky té kamarádce, o které jsem se tu už zmiňovala. Sims 1 nás hrozně bavilo, i když ve hře bylo minimum možností.

Za poslední rok jsem Sims nehrála skoro vůbec. Možná, je to tím, že mám jiné záliby a simíci mě přestávají bavit. Prostě se mi nechtělo hru zapnout.